Mimarlar Odası Konya Şubesi XV. Dönem Yönetim Kurulu ve Organları


Başkan
:
Mustafa KAŞ
Başkan Yrd.
:
Hasan ÖZDEMİR
Sekreter Üye
:
S.Armağan GÜLEÇ KORUMAZ
Sayman Üye
:
İbrahim BAL
Üye
:
Ahmet KUŞTEPE
Üye
:
Ali BABAOĞLU
Üye
:
İsmail ÖZKOYUNCU
 
Adı Soyadı
:
Mustafa KAŞ  
Sicil No
:
16241
Adres
:
KTO Karatay Ün. Güzel San.ve Tas. Fak. İç Mim.Böl.
Telefon
:
444 12 51
Faks
:
0 332 202 00 44
GSM
:
0 542 548 19 18
e-posta
:
mkas@selcuk.edu.tr
 
Adı Soyadı
:
Hasan ÖZDEMİR
Sicil No
:
20360
Adres
:
H.Uluşahin İş Mrk. B Blok Kat.2 No.220
Telefon
:
0332  233 90 34
Faks
:
-
GSM
:
 
0532 277 05 67
e-posta
:
elmaci99@hotmail.com
 
Adı Soyadı
:
Saadet Armağan GÜLEÇ KORUMAZ
Sicil No
:
33014
Adres
:
Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fak.
Telefon
:
0 332 223 22 19
Faks
:
 -
GSM
:
0 530 402 41 41
e-posta
:
gulec.armagan@gmail.com
 
Adı Soyadı
:
İbrahim BAL
Sicil No
:
20370
Adres
:
Posta İşletme Müd. Yapı İşleri Müd.
Telefon
:
0 332 237 25 23
Faks
:
--
GSM
:
0532 760 50 39
e-posta
:
ibal1965@gmail.com
 
Adı Soyadı
:
Ahmet KUŞTEPE
Sicil No
:
27599
Adres
:
Meram Belediyesi İnş.İhale Proje Bürosu Kat:4
Telefon
:
0332 235 46 00 /1945
Faks
:
---
GSM
:
0532 607 49 64
e-posta
:
ahmetkustepe@gmail.com
 
Adı Soyadı
:
Ali BABAOĞLU
Sicil No
:
27720
Adres
:
Feritpaşa Mah.Kerkük Cad.Kıbrıs Sok. .Enes Sit. .No3/G
Telefon
:
0332 233 40 40
Faks
:
---
GSM
:
0 554 8831414
e-posta
:
ali@bey-mimarlik.com
 
Adı Soyadı
:
İsmail ÖZKOYUNCU
Sicil No
:
36806
Adres
:
Feritpaşa Mah. Gökhan Sok. No:5/A
Telefon
:
0332 235 44 64
Faks
:
--
GSM
:
0532 548 99 91
e-posta
:
ozkoyuncu-82@hotmail.com,
     
     
     
     
     
     
     
     

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

1- Mustafa ŞAHİN
2- Merve AKAN
3- Mümine Feyza YARAR
4- Enes SELÇUK
5- Betül HATİPOĞLU
6- Serdar AŞKIN
7- İsa ESER

ŞUBE SORUŞTURMA VE UZLAŞTIRMA KURULU  ASİL ÜYELERİ

1- Tahir ÖZPINAR
2- İsmail SONKAYA
3- Cengiz SABUNCU
4- Nejat UZUNOĞULLARI
5- Yakup SÜRMELİ

ŞUBE SORUŞTURMA VE UZLAŞTIRMA KURULU  YEDEK ÜYELERİ

1- Emine KALAY
2- Özlem DEMİRKAN
3- Beyza MİRZA ŞEFKATLİOĞLU
4- Aliye KALFAZADE
5- Hatice TOPAK   

ŞUBE DENETLEME KURULU  ASİL ÜYELERİ

1- Mehmet KALAYCI
2- Ali ESKİ
3- Recep YILDIRIM
4- Metin SÖYLER
5- Ekrem BEYAZBENLİ  

ŞUBE DENETLEME KURULU YEDEK  ÜYELERİ

1- Ahmet KÜÇÜK
2-  Furkan VATANDAEŞ
3- Fatih ÇETİN
4- Zekerya KAYA
5- Murat Yasin AKSOY
 

 GENEL MERKEZ ASİL DELEGELERİ

1  - Mustafa KAŞ  
2  - Berrin TAŞKAZAN
3  - Ülkü Öznur YILMAZ
4  - Süleyman BİRCAN
5  - Mehmet AKİF AKKOCA
6  - Hasan Hüseyin KAVLA
7  - Neşe SABUNCU
8  - Sami BAŞKURT
9  - Faruk KOÇAK
10- Cumali AĞAR  
11- Necmi ÖZER
12- Mustafa ÇELEPÇİ
13- Rasih Ali ÖZDOĞAN
14- Ahmet Hamdi KÜLAHÇI
15- Haluk Hüsnü KORKMAZ
16- Fatma Sibel ÜNSAL
17- Murat ORAL
18- Ali Riza TEKİN
19- Hüseyin BAŞAR
20- Hasan YAVUZ
21- Gülgün ATALAY
22- Ali GÖLEN
23- Turan ERDEMİR
24- Mehmet UYSAL
25- Serra Zerrin KORKMAZ
26- İsmail Hakkı GÜL
27- Merve HARMAN
28- Harun UÇMAZ
29- Eda YAMAN
30- Sinan ÇINAR
31- Mustafa Mert AYTEKİN
32- Ahmet ÖVET
33- Mehmet KOYUNCU
34- Mustafa DERELİ
35- Esat YILDIRIM
36- Derviş Mehmet DOLULAR
37- Abdullah NALTEKİN
38- Mustafa Serdar IŞIK
39- Mehmet YARDIMLI
40- Bülent KARABULUT
41- Bahtiyar YURTMAN
42- Hasan Ali ÜNLÜ
43- İhsan KILINÇARSLAN
44- Mehmet USTA 
  
GENEL MERKEZ YEDEK DELEGELERİ 
1 - İbrahim Sururi AKSOY
2 - İsmail EFE
3 - Ahmet TAMER
4 - Neslihan YANAR
5 - Hayri GÜLSÜN  
6 - Mehmet Onur KOYUNCU
7 -  Bahar ARICAN KARA
8 - Murat ÇAĞLAK
9 - Ömer Faruk GÜLŞEN
10- Müşerref EYİDÖNER
11- Dilara AYTÜRK
12- Esra Gamze GÖĞÜŞ
13- Ferhat SELÇUK
14- Ertan SÖZEN
15- Hilal ŞAHİN
16- Ali ADAR
17- Taha ÖZER
18- Fatmanur BARAN
19- Leyla ŞAŞI
20- Zeynep Ümmühatun ÖZEN
21- Sema KAYA
22- İbrahim GÖRGÜLÜ
23- Mine METE
24- Ferhan BÜYÜKYILDIRIM
25- Semih TAŞDAN
26- Berat ÜNLÜ
27- Vildan AKGÜL
28- Edibe Begüm GÜRBİLEK
29- Suna KAYA
30- Gülçin ERDAŞ
31- Burak İNAN
32- Muharrem Erhan ÖNCAN
33- Ceyhan TAZEFİDAN
34- Asude Beyza ULUSOY
35- Muhammed Zahid HAYIRLI
36- Ömer SELVİ
37- Murat SAC
38- Ali Barış ÜNSAL 
39- Ömer ÖZEREN
40- Aliye TEMİZCİ
41- Şekibe Burcu MAVİLİ
42- Melih İPÇİOĞLU
43- Sarenur TÜRK KOÇAK
44- Behiye ESKİL