Mimarlar Odası Konya Şubesi XVI. Dönem Yönetim Kurulu ve Organları


Başkan
:
S. ARMAĞAN GÜLEÇ KORUMAZ
Başkan Yrd.
:
AHMET ÖVET
Sekreter Üye
:
ALİ BABAOĞLU
Sayman Üye
:
HARUN UÇMAZ
Üye
:
AHMET KUŞTEPE
Üye
:
MUSTAFA ŞAHİN
Üye
:
MERVE BÜYÜKERGEN
 
Adı Soyadı
:
S.ARMAĞAN GÜLEÇ KORUMAZ
Sicil No
:
33014
Adres
:
Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
Telefon
:
0 332 223 22 19
Faks
:
-
GSM
:
0 530 402 41 41
e-posta
:
gulec.armagan@gmail.com
 
Adı Soyadı
:
AHMET ÖVET
Sicil No
:
20426
Adres
:
ASYAPI MÜH.MİMARLIK MÜT.VE TİC.A.Ş.
Musalla Bağları Mah. Belh Cad.No:45
Telefon
:
0 332 322 65 65
Faks
:
-
GSM
:
0 532 671 05 61
e-posta
:
ahmet@asyapi.com.tr
 
Adı Soyadı
:
ALİ BABAOĞLU
Sicil No
:
27720
Adres
:
BEY MÜT.MİMARLIK MAK.İNŞ.NAK.OTO.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Feritpaşa Mah.Kerkük Cad. Kıbrıs Sok.Enes Sit. No:3/G
Telefon
:
0 332 233 40 40 
Faks
:
 -
GSM
:
0 554 883 14 14
e-posta
:
ali@bey-mimarlik.com
 
Adı Soyadı
:
HARUN UÇMAZ
Sicil No
:
36847
Adres
:
Selçuklu Belediyesi Proje Kontrol Bürosu
Telefon
:
0 332 224 36 00/1085
Faks
:
--
GSM
:
0 533 920 16 06
e-posta
:
harunucmaz82@hotmail.com
 
Adı Soyadı
:
AHMET KUŞTEPE
Sicil No
:
27599
Adres
:
AHMET KUŞTEPE MİMARİ TASARIM PLANLAMA MÜH.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
İhsaniye Mah. Vatan Cad. Adalhan İşhanı No:15/305
Telefon
:
0 332 409 23 26 
Faks
:
---
GSM
:
0 532 607 49 64
e-posta
:
ahmetkustepe@gmail.com
 
Adı Soyadı
:
MUSTAFA ŞAHİN
Sicil No
:
27686
Adres
:
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Telefon
:
0 332 235 45 20 
Faks
:
---
GSM
:
0 532 384 37 60
e-posta
:
mimar_msahin@hotmail.com
 
Adı Soyadı
:
MERVE BÜYÜKERGEN
Sicil No
:
46538
Adres
:
Yeni Meram Cad. Melikşah Mah. Akkonak Sok. No:2/3
Telefon
:
0 332 324 00 07
Faks
:
--
GSM
:
0 532 161 70 89
e-posta
:
merveakan@live.com
     

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

1. MÜMİNE FEYZA YARAR

2. SERDAR AŞKIN

3. İSA ESER

4. DİLARA AYTÜRK TULUKCU

5. MUHAMMET ŞERİF ÖNCÜ 

6. ZEYNEP ÜMMÜHATUN ÖZEN

7. İBRAHİM TALAŞLI

ŞUBE SORUŞTURMA VE UZLAŞTIRMA KURULU  ASİL ÜYELERİ

1- MEHMET KOYUNCU
2- İSMAİL SONKAYA
3- OSMAN KOCAOĞLU
4- HANDAN BAYKARA
5- ÜLKÜ ÖZNUR YILMAZ

ŞUBE SORUŞTURMA VE UZLAŞTIRMA KURULU  YEDEK ÜYELERİ

1- HATİCE TOPAK
2- FATMA NAGEHAN ÖNDER
3- TAHA ÖZER
4- ERTAN SÖZEN
5- GÖKTÜRK PEKER 

ŞUBE DENETLEME KURULU  ASİL ÜYELERİ

1- MAHMUT KOÇKUZU
2- ALİ GÖLEN
3- MİNE SEZER
4- ŞAKİR ALTUNTAŞ
5- İBRAHİM NUSRET İLİMLER  

ŞUBE DENETLEME KURULU YEDEK  ÜYELERİ

1- ENES SELÇUK
2-  ALİ POLAT
3- OSMAN ELLİİKİ
4- MUHARREM KAYACIK
5- MEHMET RIDVAN ÖZCAN
 

 GENEL MERKEZ ASİL DELEGELERİ

1  - M. AKİF AKKOCA
2  - NECMİ ÖZER
3  - HASAN HÜSEYİN KAVLA
4  - S. ARMAĞAN GÜLEÇ KORUMAZ
5  - MUSTAFA KAŞ
6  - MAHMUT ÜLKÜER ABİ
7  - MEHMET SELÇUK GÜROL
8  - SERKAN BOZKURT
9  - HASAN ALİ ÜNLÜ
10- HASAN ÖZDEMİR
11- HÜSEYİN BAŞAR
12- İHSAN KILINÇARSLAN
13- İSMAİL HAKKI GÜL
14- BİLGEHAN YILMAZ ÇAKMAK
15- NURİ BÜLBÜL
16- EMİNE KALAY
17- SAMİ BAĞCI
18- SEYİT AHMET BİÇER
19- MEHMET USTA(34124)
20- SÜHEYLA DİDEM HAN
21- TAHSİN AYDIN
22- MUSTAFA GÜNDÜZ
23- ALİ ÇELİK
24- H. SELİM BÜYÜKKARAKURT
25- İSMAİL ÖZKOYUNCU
26- AYŞE BETİM ULULAR
 
GENEL MERKEZ YEDEK DELEGELERİ 
1 - MEHMET ALİ BUZDEMİR
2 - OSMAN ZİYAETTİN YAĞCI
3 - HAYRİ GÜLSÜN
4 - ESİN GÜLŞEKER
5 - GÖKHAN BECERİK
6 - MEHMET TÜRKOĞLU (42700)
7 - MUSA ÖZKAN
8 - ARZU KESKİN
9 - ÖMER SELVİ
10 -ŞERAFETTİN DERİN
11 - FERHAN BÜYÜKYILDIRIM
12 - ESME ADİGÜZEL
13 - MEHMET DALKIC
14 - ŞEKİBE BURCU MAVİLİ
15 - HİMMET KÜÇÜK
16 - MEHMET EKER
17 - EMRE GÜVEN
18 - ZEKİ UZUN
19 - RABİA VURAL
20 - BORA YİĞİT
21 - ŞEFİKA NUR TURAN
22 - MUSA ABDÜLKADİR KILINÇ
23 - SERAP ÇAKMAK
24 - HAVVA GAMZE KÖZOĞLU
25 - MUHAMMET SERDAR YALMAN
26 - ÖMER FARUK YÜKSEKZEYBEK